01 Ocak Bursa – Merhaba 2018

1.AYAK : Son koşusunda çok kolay bir galibiyet elde ederken tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran (5)SERABIM aynı performansı sergileyebilirse yine kazanacaktır. Safkanı ekonomik kuponlara tek olarak öneriyorum. (2)RABİA HANIM, (6)STILL DREAMING, (4)IMMORTAL LIFE, (1)ANITA BLAKE, (7)MY HOPE ve (3)HIGH SPEED TRAIN favori safkanım eksik koşarsa sırasıyla şanslı olabilecek isimlerdir.

2.AYAK : Son koşusunu kazanırken oldukça diri bir görünüm ortaya koyan ve idman pistindeki görüntüsüyle de büyük beğeni alan (4)FRENKLİ RÜZGARI favorim. Kalite safkanlar; (1)ANGEL HORSE ve (2)BAVİ REŞ öncelikli rakip olurlar. (7)LEXINGTON FIRE da her an devreye girebilecek forma ve kaliteye sahip, dikkat.

3.AYAK : Tabela dışında kaldığı koşuları dikkate almadığım (6)ŞÜKRÜ ve son ikinciliğinde artık kazanabilecek duruma ulaştığını belli eden (5)SELDANINOĞLU öncelikle şans vereceğim isimlerdir. Formda (7)MARİSSA ve idman pistinde formunu hızla üst seviyelere çekmeye başladığını belli eden (4)NİNOŞUN OĞLU koşudaki diğer şanslı safkanlardır. Geniş kuponlar diğer üç safkanı da yazıp rahat bir yarış izleyebilirler.

4.AYAK : İdmanlarını beğendiğim (1)CLARK KENT, son iki koşusuyla kalitesini sahaya yansıtmaya tekrar başlayan (2)FRATELLI ve koşuyu istediği tempoda götürebileceğini düşündüğüm (4)YILMAZHAN arasındaki birincilik mücadelesinde jokeyi az hata yapan safkan kazanacaktır.

5.AYAK : Son dördüncülüğü ile dikkatimi çektikten sonra bu yarış için idman pistinde yapmış olduğu çalışmasında tırnağının ucuna geldiğini kanıtlayan (1)ATOM ADAM günün BANKO safkanıdır.

6.AYAK : Numara alamadığı yarışlarda küsüp yarışı bıraksa da son koşusuna göre çok çok uygun rakiplerle koşacak olan (10)ÖNCÜPINAR yaklaşık bir buçuk aylık arasına rağmen koşudaki favorimdir. Son haftalarda çok iyi bir form yakalayan (5)AYÇANAZ ve son koşusunu kazandıktan sonra kendine gelen (9)MALAKKA favorime rakip olabileceklerini düşündüğüm kısraklardır.

Hepinize bol şanslar…

NORMAL ALTILI ŞABLONUM

1.Ayak : 5-2-6-4-1-7-3

2.Ayak : 4-1-2-7

3.Ayak : HEPSİ

4.Ayak : 1-2-4

5.Ayak : 1 TEK

6.Ayak : 10-5-9

Şablon Tutarı: 105,84 TL


EKONOMİK ALTILI ŞABLONUM

1.Ayak : 5 TEK

2.Ayak : 4-1-2-7

3.Ayak : 6-5-7-4

4.Ayak : 1-2-4

5.Ayak : 1 TEK

6.Ayak : 10-5-9

Şablon Tutarı: 8,64 TL