03 Ocak Bursa – Sağlam Banko

1.AYAK : Rakiplerine oranla daha iyi durumda gözüken (6)MY SON BARAN, (5)KING OF STORM ve (7)QAZIM BABA favorilerim. Bu safkanların eksik koşması durumunda diğer tüm safkanların kazanma şansı olduğundan geniş kuponlara HEPSİ yazmanızı tavsiye ediyorum.

2.AYAK : İstanbul’da iyi hazırlıklar yaparak buraya gelecek olan (1)BESSEY favorim. Yaşı çok ilerlemiş olsa da iyi durumuyla (5)GÜNYÜZÜ en ciddi rakip olacaktır. Bu iki safkan beklediğim performansı gösteremezse gelecek atı bulmak bir hayli zorlaşacağından geniş kuponlar için bu ayağı da kapatabiliriz.

3.AYAK : Arka arkaya iki, son dört koşusunda üç yarış kazanma başarısı gösteren formda (6)WHISPER ve üç aya yakın bir sürer start almasa da bu grubun üzerinde bir kaliteye sahip olduğunu düşündüğüm (5)LADY DERYA arasında gerçekleşecek birincilik mücadelesinde jokeyi az hata yapan safkan kazanacaktır.

4.AYAK : Grubun üstün kaliteli iki safkanı eküri olarak start alıyor. Her ne kadar (2)MANİDAR’ın son koşuları başarısız olmuş olsa da ve iki aydır koşmuyor olsa da ekürisi (1)CÖMERT ÇOCUK’a koşu içerisinde yardımcı olacaktır. Eküriler favorim. Son haftalarda çok iyi bir form yakaladığı start aldığı son iki koşusundaki performanslarıyla kanıtlayan (3)OLTACI ekürilere tek ciddi rakip olacaktır.

5.AYAK : Grubun çok üzerinde form ve kaliteye sahip (3)SUMEL HAN’dan kolay bir birincilik bekliyorum. BANKO.

6.AYAK : Start sorunu yaşıyor olsa da istikrarlı yarışlarıyla (1)DAY KING, son üç koşusunun ikisini kazanan (2)DRUMMER, kalitesiyle (3)LEGEND RING ve formda ekürisiyle (5)KUPALIM öncelikle değerlendirilmeli. Geniş kuponlara bu ayağı da kapatmalarını tavsiye ediyorum.

Hepinize bol şanslar…

NORMAL ALTILI ŞABLONUM

1.Ayak : HEPSİ

2.Ayak : HEPSİ

3.Ayak : 6-5

4.Ayak : 1-3

5.Ayak : 3 TEK

6.Ayak : HEPSİ

Şablon Tutarı: 120,96 TL


EKONOMİK ALTILI ŞABLONUM

1.Ayak : 6-5-7

2.Ayak : 1-5

3.Ayak : 6-5

4.Ayak : 1-3

5.Ayak : 3 TEK

6.Ayak : 1-2-3-5

Şablon Tutarı: 5,76 TL